Nr katalogowy: 304

Tomasz TATARCZYK (1947-2010)

Nr katalogowy: 304

Bez tytułu

olej, karton; 15 x 21 cm; 27 x 34 cm (wymiar ramy);
sygn. p. d.: T.T (ołówkiem);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 9 500 zł