Nr katalogowy: 301

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, 2016

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Acrylic on canvas / L Tarasewicz 2016 / 50x50.
estymacja: 50 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł