Nr katalogowy: 107

Baldassarre DE CARO (1689-c.1750) - przypisywany

Nr katalogowy: 107

Martwa natura z ptakami i psem myśliwskim

olej, płótno dublowane;
100,5 x 166,5 cm;
estymacja: 60 000 - 70 000 zł