Nr katalogowy: 92

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 92

Portret kobiety, 1894

olej, płótno; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Reyzner / 1894
estymacja: 8 000 - 10 000 zł