Nr katalogowy: 90

Carl THOMA-HÖFELE (1866-1923)

Nr katalogowy: 90

Martwa natura z zegarem

olej, płótno; 85,5 x 115,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: C. THOMA-HOFELE / MUNCHEN
estymacja: 18 000 - 20 000 zł