Nr katalogowy: 85

Rafał WĄSOWICZ (1867-1944)

Nr katalogowy: 85

Pejzaż z Winiar, 1932

olej, płótno; 60 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Rafał Wąsowicz 1932 / Winiary (słabo czytelnie)
estymacja: 12 000 - 14 000 zł