Nr katalogowy: 84

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 84

Pejzaż o zachodzie słońca - Odlot ptaków

olej, płótno dublowane; 49,5 x 102,5 cm;
ślad po sygn. p. d.: … (zatarta).
estymacja: 3 600 - 4 000 zł