Nr katalogowy: 79

Maksymilian FEUERING (1896-1985)

Nr katalogowy: 79

Kojący widok, 1929

akwarela, karton; 36 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Feuerring 29
estymacja: 4 700 - 5 600 zł