Nr katalogowy: 78

Otto PIPPEL (1878-1960)

Nr katalogowy: 78

Wieczór nad stawem

olej, płótno; 80 x 111 cm;
sygn. i opisany p. d.: OTTO PIPPEL / "ABEND AM WEIHER".
estymacja: 15 000 - 18 000 zł