Nr katalogowy: 73

Stefan WYRWICZ (1896-1981)

Nr katalogowy: 73

Zamek Przemyski

olej, płótno; 37 x 44 cm;
sygn. p. d.: Stefan Wyrwicz
estymacja: 2 000 - 2 400 zł