Nr katalogowy: 69

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

Nr katalogowy: 69

Motyw architektoniczny, 1929

olej, sklejka, 50 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: Nizyński / 29
estymacja: 2 700 - 3 200 zł