Nr katalogowy: 68

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

Nr katalogowy: 68

Kruchta, 1929

olej, sklejka; 50,5 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. NIZYŃSKI / 29
estymacja: 3 400 - 4 000 zł