Nr katalogowy: 67

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 67

Ponte della Canonica w Wenecji

olej, tektura; 33,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: SKamocki (schowana częściowo pod ramą)
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł