Nr katalogowy: 62

Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)

Nr katalogowy: 62

Pejzaż wiosenny, 1960

olej, płyta; 65 x 37,5 cm;
sygn., i dat. p. d.: Czesław / Wierusz / Kowalski / 1960
estymacja: 2 700 - 3 200 zł