Nr katalogowy: 58

Jan BRZOZOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 58

Martwa natura z kwiatami, 1935

olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. z prawej po środku: J. Brzozowski / 1935
estymacja: 6 500 - 7 000 zł