Nr katalogowy: 55

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 55

Irysy w dzbanku, ok. 1950

olej, płótno dublowane; 67 x 51 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
estymacja: 11 000 - 13 000 zł