Nr katalogowy: 52

Abram KROL (1919-2001)

Nr katalogowy: 52

Matka z dzieckiem

olej, płótno; 19 x 24,3 cm;
sygn. p. d.: Krol
estymacja: 2 000 - 2 400 zł