Nr katalogowy: 50

Zofia BOCHEŃSKA (1918-?)

Nr katalogowy: 50

Portret dziewczyny

olej, sklejka; 30,5 x 23,3 cm;
sygn. p. g.: Z. Bocheńska
estymacja: 6 400 - 7 000 zł