Nr katalogowy: 43

Paul WEIMANN (1867-1945)

Nr katalogowy: 43

Widok na Śnieżkę

olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. l. d.: P. Weimann
estymacja: 11 000 - 13 000 zł