Nr katalogowy: 39

Adam MALICKI (1897-1949)

Nr katalogowy: 39

Widok z Tyńca, 1922

olej, tektura; 33 x49 cm;
sygn. i dat. l. d.: A Malicki 1922
estymacja: 1 600 - 1 800 zł