Nr katalogowy: 36

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 36

Pola

olej, tektura; 25 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI / 1924
estymacja: 6 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł