Nr katalogowy: 25

Maria RITTER (1899-1976)

Nr katalogowy: 25

Pejzaż z chatą

ołówek, akwarela, papier; 19 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M Ritterówna (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł