Nr katalogowy: 23

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 23

Dworek w Rudnie

olej, tektura; 60 x 74 cm;
sygn. i opisany p. d.: H Szczygliński Rudno
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł