Nr katalogowy: 12

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 12

Patrol przed chatą, 1995

olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Mesjasz 1995
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł