Nr katalogowy: 7

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 7

Czwórka, 1939

olej, tektura; 49 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski / 1939
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł