Nr katalogowy: 6

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 6

Ułan na koniu, 1889

olej, karton naklejony na deskę; 52,3 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WKossak 1889
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
Cena sprzedaży 80 000 zł