Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Stolik do gry w stylu klasycystycznym

okleina: orzech, intarsje: brzoza, podpalane, rytowane;
77,4 x 85,4 x 71 cm; Polska (?), pocz. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł