Nr katalogowy: 857

Firma SYMPHONION MUSIKWERKE AKTIENGESELLSCHAFT

Nr katalogowy: 857

Polifon + 22 płyty

drewno, stal, żeliwo, mosiądz; chromolitografia/papier; 34 x 34 x 18 cm.
Niemcy, Lipsk - Gohlis, pocz. XX w.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł