Nr katalogowy: 855

Nr katalogowy: 855

Polifon

drewno orzechowe, intarsje, drewno czernione, płaskorzeźbione, mosiądz, stal, szkło;
wys. 32 cm; szer. 82 cm; Szwajcaria? k. XIX w.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł