Nr katalogowy: 848

Nr katalogowy: 848

Zegar portykowy, empirowy

brąz złocony, marmur biały; wys. 44 cm; szer. 23 cm; głęb. 9 cm.
Francja, po poł. XIX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł