Nr katalogowy: 847

Nr katalogowy: 847

Zegar kominkowy z Herkulesem

brąz cyzelowany, złocony; wys. 48 cm; szer. 37 cm; głęb. 15,5 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 17 000 - 19 000 zł