Nr katalogowy: 846

Zegarmistrz PICARD

Nr katalogowy: 846

Zegar kominkowy z postacią kobiety

brąz złocony i patynowany, marmur (lub alabaster?); szkło, emalia;
Francja, po połowie XIX w.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł