Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Zegar kaflowy w stylu polskim, z budzikiem i repetierem

mosiądz, brąz złocony, stal, szkło; wys. 8,5 cm, szer. 12 cm.
Polska, XVII - XVIII w.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł