Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Tłok pieczętny z herbem Bończa

brąz złocony, agat; wys. z uchwytem 8,3 cm;
Polska, XIX / XX w.
estymacja: 4 000 - 4 600 zł