Nr katalogowy: 701

Nr katalogowy: 701

Surtout-de-table - środek stołu

mosiądz srebrzony, niesygnowany; dł. 184 cm, szer. 45 cm.
Francja?, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 15 000 - 17 000 zł