Nr katalogowy: 716

Henri GABERT (czynny 1882-1901)

Nr katalogowy: 716

Sztućce środka stołu - łyżka i łopatka do lodów

srebro próby 1, metal złocony niecechowany; dł. 25,8 cm i 27,8 cm.
Paryż, k. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł