Nr katalogowy: 707

Oscar Julius DIETRICH (czynny 1881-1924, firma do 1931)

Nr katalogowy: 707

Wizytownik z herbem Jastrzębiec

srebro częściowo złocone próby 2, cechowane, waga 111 g.
Wiedeń, 1 ćw. XX w. (przed 1922)
estymacja: 1 700 - 1 900 zł