Nr katalogowy: 46

Jan KSIĄŻEK (1900-1964)

Nr katalogowy: 46

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno naklejone na sklejkę; 67 x 54 cm;
sygn. l. g.: Jan Książek
estymacja: 4 000 - 4 800 zł