Nr katalogowy: 45

Józef KOWNER (1895-1967)

Nr katalogowy: 45

Martwa natura z jabłkami i kwiatami, 1948

olej, płótno; 46 x 38,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: J. Kowner. / 48
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł