Nr katalogowy: 43

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA (1901-1979)

Nr katalogowy: 43

Drzewa - Pejzaż zimowy, 1930

olej, płótno; 68 x 64 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Dziurzyńska-Rosińska 1930
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł