Nr katalogowy: 42

Józef SEREDYŃSKI (1888-1954)

Nr katalogowy: 42

Osty, 1919

akwarela, papier; 45 x 69 cm
sygn. i dat. l. d.: J.Seredyński / 1919
estymacja: 2 200 - 2 600 zł