Nr katalogowy: 38

Witold FLORKIEWICZ (1874-1940)

Nr katalogowy: 38

Pejzaż jesienny, 1929

olej, karton naklejony na płytę; 25,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: W. Florkiewicz (słabo czytelnie)
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł