Nr katalogowy: 30

Aleksander DZWONKOWSKI (1885-1969)

Nr katalogowy: 30

Dzieciątko, 1923

olej, tektura; 92 x 77 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Dzwonkowski 1923
estymacja: 3 000 - 3 600 zł