Nr katalogowy: 28

Maria OPOLSKA (1888-1957)

Nr katalogowy: 28

Studium

olej, sklejka; 20,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Opolska
estymacja: 3 300 - 4 000 zł