Nr katalogowy: 12

Georges Louis HYON (1855-1909 lub 1840-1913)

Nr katalogowy: 12

Szarża kawalerii francuskiej

olej, płótno; 66 x 92 cm;
sygn. p. d.: G Hyon
estymacja: 15 000 - 17 000 zł