Nr katalogowy: 6

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 6

Poranek, ok. 1930

olej, płótno; 57 x 66 cm;
sygn. p. d.: LAM (w kole)
estymacja: 19 000 - 22 000 zł