Nr katalogowy: 5

Mieczysław OLEJ (1898-1978)

Nr katalogowy: 5

Sztetl, 1929

olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Olej / 1929
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 23 000 zł