Nr katalogowy: 2

Nr katalogowy: 2

Wiosenne prymulki na grządce, ok. 1905

olej, tektura; 26 x 37 cm (24 x 34,5 cm w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
estymacja: 19 000 - 21 000 zł