Nr katalogowy: 384

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 384

Może i Morze

litografia, papier; 55 x 70 cm (wymiar kompozycji), 58 x 63 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Może i Morze"; litografia 7/15
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł