Nr katalogowy: 367

Waldemar Jerzy MARSZAŁEK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 367

Adam i Ewa, 1999

olej, płótno; 50 x 36 cm;
sygn. l. d.: W. J. Marszałek;
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł